Egyik kedvenc témaköröm a kopaszodás, de valami azt súgja, te nem így vagy vele.
Első lépésként el kell hinned, hogy kopaszodni nem tragédia! Rengeteg férfi már a 20-as éveiben szembesül a túlzott mértékű hajhullás ,,problémájával”, de amint a következő kép is mutatja, még az uralkodókat sem kíméli a jelenség.
A legeslegfontosabb szabály, amit kérlek, soha ne szegj meg, hogy a kopaszodást nem szabad takargatni. Ennek ugyanis az égvilágon semmi értelme, hiszen mindenki, akinek van szeme, úgyis látni fogja, hogy hol nem nő a haj.
Ha a teljes fejtető kopasz:
Nincs annál nevetségesebb, amikor oldalt megnövesztett hajat átfésülve a kopasz fejtetőn próbál valaki úgy tenni, mintha lenne haja. Persze egy erősebb széllökés egyből lerántja a leplet. Aki ezzel a problémával küzd, szabaduljon meg a megmaradt kevés oldali hajától is és válassza a teljes kopaszságot, vagy egészen apróra vágassa le.
Kopaszodás halántékon:
Ebben az esetben egyértelműen hasznodra válhat a jelenlegi divat követése, a felül hosszabbra hagyott oldalra fésült frizura. Ebben az esetben sem kifizetődő olyan trükköket alkalmazni, mellyel takargatod a hiányos területet, mint például a frufru megnövesztése.
Bízom benne, hogy sikerült eloszlatnom a kételyt, miszerint csak dús haj birtokában lehet valaki magabiztos és férfias. Ha mégsem, íme a bizonyíték:








Kommentek
Kommenteléshez kérlek, jelentkezz be: